Které banky nabídnou spořící účet s nejvyšším úrokem?

Půjčka 20000 Kč

Dobře investovat své peníze je dnes naprosto klíčové, pokud máme zájem na to, naše úspory dobře zhodnotit. Možností, jak to udělat, je samozřejmě celá řada. Nejlepší volbou z hlediska nízkých rizik jsou dnes spořící účty. Samozřejmě ty dnes nabízí většina bank a ne všechny jsou stejné. Pojďme se proto podívat na přehled toho, kde můžeme spořící účet s nejvyšším úrokem najít.

Nejlepší spořící účet s nejvyšším úrokem nabídne Sberbank

Na prvním místě se rozhodně nachází právě tato banka, jelikož v rámci svého produktu Fér spoření se může pyšnit tím, že nabídne zhodnocení až 1,63 procenta ročně. Vedení samotného účtu je zdarma, peníze máte kdykoliv k dispozici a navíc jsou vklady zákonně pojištěny. Drobným negativem u této banky je poté fakt, že jsou takto úročeny pouze vklady, které dosahují částky 300 000 Kč. Jedná se tak o možnost hlavně pro drobnější střadatele.

Pokud ale u této banky zůstaneme, je třeba říci, že nabídne ještě jeden spořící produkt, a to s názvem Garance 2016. I ten by se dal považovat za spořící účet s nejvyšším úrokem. A to proto, že sazba je 1,43 procenta. A ta je dokonce garantovaná, a to až do konce roku 2016. Oproti předchozí variantě je určitě plusem to, že tímto úrokem jsou úročeny všechny vklady, které jsou v hladině od 500 000 do 5 000 000 Kč. Ideální volba pro větší střadatele.

Zaujmout umí také Equa bank a Zuno

Další bankou na našem trhu, kde můžeme výhodně spořit, je Equa bank a její spořící účet nesoucí název HIT. Ten nabídne úrok ve výši 1,50 procenta, a to v rámci zůstatku do 200 000. Zde je však třeba splnit dvě hlavní podmínky, které jsou tyto:

  • Nutnost měsíčně alespoň třikrát zaplatit bezkontaktní kartou
  • Nutnost měsíčního objemu přijatých plateb alespoň ve výši 10 000 Kč

Stejnou úrokovou sazbou se dnes pyšní také spořící účet u Zuno, který nese název Spoření plus. Ten je zajímavý v tom, že úročí vklady až do výše 300 000 Kč a není zde žádný povinný zůstatek, stejně jako zde nejsou žádné povinné objemy zřízených plateb.

Vše doplní také Air Bank

Zapomínat ale nesmíme ani na banku s názvem Air Bank, jelikož i ta umí spořící účet s nejvyšším úrokem nabídnout. Klasická sazba je sice 1,1 procenta, ale ta určitě není konečná. Banka totiž hlídá úroky ostatních bank a garantuje, že se bude držet vždy ve trojici těch, které nabízejí úrok nejlepší. Nejenom, že tak můžeme výhodně spořit na samotném počátku, ale můžeme výhodně spořit také v budoucnu. Navíc budou potěšeni věrní klienty, jelikož těm banka nabídne toto: „Klientům, kteří k nám přišli po 1. únoru 2014, úročíme touto sazbou vklady do výše 250 tisíc korun. Peníze nad oba limity úročíme sazbou 0,50 % ročně.Z obecného hlediska samozřejmě lze doporučit všechny jmenované možnosti, jelikož u všech se dočkáte poměrně zajímavého zhodnocení, s minimálním rizikem. Pokud jste si přesto nevybrali, mohou přijít vhod ale i další produkty bankovního trhu, jako ING Konto, Raiffeisenbank eKonto Flexi, nebo Expobank Spořicí účet Garant.

Copyright © 2019, www.pujcka-100000.cz | Kontakty | Mapa stránek | Osobní údaje | Půjčka na směnku ihned | Půjčka bez doložení příjmu