Co nabídnout půjčky Topfinanc?

Topfinanc je tuzemskou společností, která se specializuje na segment půjček. A to v tom směru, že dokáže nabídnout hned tři hlavní produkty. Mezi ty se řadí:

  • Malá půjčka
  • Půjčka pro zaměstnance
  • Půjčka pro podnikatele

Každý daný produkt má samozřejmě svá jasně dané specifika a tak pokud uvažujete nad tím, že půjčky Topfinanc vyzkoušíte, je třeba vědět, v čem se liší a co vám jako žadatelům konkrétně mohou nabídnout. Důležité je zmínit, že tato firma však není přímým poskytovatelem, ale je zprostředkovatelem, a tak vás také seznámí s možnostmi a poté si můžete vybrat, u koho si požádáte konkrétně.

Jaké parametry má malá půjčka Topfinanc?

Pokud se podíváme na tu nejdostupnější možnost, potom je to malá půjčka. Její výhodou je to, že v rámci první půjčky můžete získat až 5 000 korun českých, a to s jistotou rychlého vyřízení – do 15 minut. Pokud zmíníme dvě společnosti, u kterých půjčky Topfinanc nabízejí možnost úvěru, je to známý CreditON a Tommy Stachi. Obě mají různé podmínky, což vede k tomu, že si můžete snadno zvolit takovou, která vám nejvíce vyhovuje. Můžete se vydat cestou bez příjmů, stejně jako cestou bez registrů. Problémem ale není orientovat se na výši částek, nebo rychlost vyřízení.

Půjčka pro zaměstnance

V tomto směru nabídnou půjčky Topfinanc možnost vyplnit krátký online formulář, na základě kterého můžeme získat půjčku v rozmezí 10 000 – 80 000 korun českých. A to bez nahlížení do registru, stejně jako bez případné nutnosti ručení, nebo také bez ručitele. Výhodou této možnosti je to, že lze peníze získat nejenom klasickým převodem na účet, tak je možné je získat také v hotovosti, přímo na ruku. Záleží samozřejmě na tom, kolik konkrétně potřebujeme, nebo jaký poskytovatel úvěru nám nakonec vyhoví. Podobnou výši částek nabízí i Česká spořitelna, s půjčkou se můžete dostat až na 100000 Kč.

Důležité však je třeba vědět i to, že dané půjčky Topfinanc rozhodně nezklamou co do rychlosti, jelikož peníze můžeme snadno mít i do 48 hodin od podání žádosti. A vzhledem k částkám se nemusíme být krátkých termínů splatnosti, protože ty mohou být v řádech let.

Půjčky pro podnikatele

Poslední variantou, která je k dispozici, jsou půjčky pro podnikatele. Ty jsou velmi podobné, jako v případě klasických zaměstnanců. Pouze se lze dostat na výrazně vyšší částky, a to až na hodnotu 300 000 korun českých. Samozřejmě jiné jsou zde také podmínky získání. Zatímco zaměstnanec musí doložit příjem, u podnikatelské půjčky jsou třeba daňová přiznání, faktury a výpisy z účtu. A co o těchto půjčkách uvádí samotný Topfinanc? Především toto: „Potřebujete finance na investice nebo pro vybavení provozovny? Využít u nás můžete nabídky půjček pro podnikatele. Nabízíme Vám účelové nebo bezúčelové nebankovní podnikatelské úvěry.“ Ideální volba jak pro začínající, tak samozřejmě i zkušené podnikatele, kteří potřebují vyšší cashflow.

Zajímavý článek:  V jakých případech je vhodná půjčka bez doložení příjmu?