I nebankovní půjčka pro problémové klienty může být úvěrem klasickým

Pokud jsme měli v minulosti potíže se splácením naší předchozí půjčky, nebo jsme uvedeni v registrech, či snad máme exekuci, může to být v úvěrovém světě problém. V takovém případě se často orientujeme na jeden jediný produkt, kterým je nebankovní půjčka pro problémové klienty.

Ne vždy ale musíme vyhledávat pouze v daném segmentu, jelikož takto by se dnes dala označit i řada naprosto klasických půjček. Pokud budeme konkrétní, je dobré se na ně podívat. Nejenom, že pomohou problémovým klientům, ale mohou být i poměrně výhodné.

Začínáme mikropůjčkami

První a tou nejjednodušší možností jsou zcela určitě mikropůjčky. Pokud jsou něčím charakteristické, tak svou rychlostí a jednoduchostí. Problémem není získat peníze za několik málo minut. A to bez složitého dokládání třeba příjmu, stejně jako se nemusíte bát registrů, ani dalšího ověřování bonity. Vše navíc proběhne rychle, z pohodlí vašeho domova. To vše vede k tomu, že je taková nebankovní půjčka pro problémové klienty využívána i běžnými zájemci, kteří třeba chtějí řešit své finanční problémy.

Chcete vědět, kde nabídnou nebankovní půjčky bez podvodu? Pokračujte přes tento odkaz – https://pujcka-100000.cz/nebankovni-pujcky-100000-kc-bez-podvodu/ na náš starší článek.

Výhodou zůstává poměrně bohatý výběr částek, které mohou začínat na několika tisících, ale mohou končit i na hodnotě 20 000 korun českých. Navíc s možností získat v rámci první půjčky i nulový úrok. A pokud vás toto zajímá více, obraťte se na společnosti jako:

I klasika může být nebankovní půjčka pro problémové klienty

Podívat se ale můžeme i na standardní nebankovní společnosti. Například Provident, Home Credit, nebo Cetelem. To vše jsou nebankovní společnosti, které mohou vyhovět i problémovým klientům. A to proto, že taktéž minulost, stejně jako přítomnost nijak zásadně neprověřují. Stačí tak jediné, a to doložit příjem a následně už jenom získat peníze. A to buď hotově, nebo převodem na bankovní účet. A že je tato cesta jednou z nejlepších, to dokládá třeba i citace na webu jednoho z poskytovatelů: „Při poskytování půjček na soukromé účely spotřebitelům, kteří řádně splácí, dodržuje společnost Home Credit následující zásady

Zajímavý článek:  Jakými způsoby lze získat úvěr na auto?

U těchto půjček můžeme samozřejmě říci, že částky zde dosahují desetitisíců a statisíců korun. Taktéž platí, že peníze lze využít na cokoliv, stejně jako není problémem rozložit si splátky tak, abychom měsíčně spláceli skutečně malou sumu, která nijak nezatíží rodinný, nebo osobní rozpočet.

Přemýšlete nad výhodností tohoto typu půjček? Vyzkoušeli jsme je za vás a v případě výše zmíněných poskytovatelů půjček máte záruku férového jednání.

Jsou i výjimky?

Samozřejmě že ano, jelikož nebankovní půjčka pro problémové klienty nemusí být vždy takto výhodná. Dokonalou ukázkou jsou různí podvodníci, stejně jako lichváři, nebo nové, neznámé společnosti. Ti mají za cíl jediné, a to především okrást svého klienta. A to jak na úrocích, tak třeba i na poplatcích. Pokud ale vsadíte na společnosti, které jsme výše uvedli, pravděpodobně žádný problém mít nebudete. Tím si buďte stoprocentně jisti.