Servis24 přihlášení na účet – klasika nebo mobil?

Svůj účet můžeme spravovat mnoha způsoby. Některé jsou složité, jiné zase výrazně jednodušší. Pokud se podíváme na konkrétní možnosti, je určitě třeba zmínit variantu internetového bankovnictví. To dnes patří k naprostým základům každé banky a každého nabízeného účtu. I proto se podíváme na informace o tom, v čem může být Servis24 přihlášení na účet výhodné a proč ho vyzkoušet. Zmapujeme si hlavně dvě důležité možnosti. A to jak tu klasickou, kterou je standardní IB, tak i tu variantu, která je určena pro uživatele mobilních telefonů.

Servis24 přihlášení na účet v rámci klasického IB

První a mnohem využívanější možností je určitě klasika. Tedy bankovnictví, ke kterému se můžeme přihlásit jak prostřednictvím našeho počítače, tak samozřejmě i notebooku. Nepotřebujeme k tomu navíc nic jiného, než internetový prohlížeč. Poté stačí do adresného řádku napsat adresu Servis24.cz a rázem se ocitáme na hlavní straně samotné administrace. Zde máme možnost přihlásit se dvěma způsoby, a to buď:

  • Pomocí našeho identifikačního čísla a hesla
  • Pomocí certifikátu na čipové kartě
  • Co se děje po přihlášení?

Jakmile se přihlásíme, již se nám objeví základní obrazovka. To nejzajímavější, co se jí týká, je určitě to, že zde vidíme pohromadě všechny naše bankovní účty, a to jak osobní, tak firemní. Vidíme zde ale také naše úvěrové produkty, nebo také pojistky. Vše doplňuje kromě klasického menu nabídka oblíbených odkazů, které si lze navolit dle svého. To se hodí ve chvíli, kdy chceme mít rychlý přístup k nejvyužívanějším položkám.

O tom, že existuje i půjčka pro dlužníky asi ví každý. Pokud ale chcete vědět, kde o takovou půjčku zažádat, přečtěte si tento zajímavý text.

Využít lze také aplikace

Druhou možností, jak umožní Servis24 přihlášení na účet, je samozřejmě prostřednictvím mobilní aplikace. Ta je dostupná nejenom pro uživatele operačních systémů Android nebo iOS, ale je dostupná také pro uživatele Windows Phone. Ať už máte tedy jakýkoliv mobilní telefon, stejně jako tablet, není problémem jednoduché a rychlé přihlášení i tímto způsobem. Samozřejmě hned po tom, co si aplikaci nainstalujeme. Ostatně to vše potvrzuje i tato informace: „Mobilní bankovnictví České spořitelny, aplikace Servis 24 je nově dostupná pro všechny nejrozšířenější mobilní platformy na trhu. Po verzi pro Android a iOS přišla po dlouhém čekání také verze pro uživatele operačního systému Windows Phone 8.1.

Víte, že … půjčky od Topfinanc patří mezi nejoblíbenější na poli nebankovních českém půjček.

Základní služby v dané aplikaci jsou stejné, jako je tomu v rámci klasického internetového bankovnictví. Můžeme tak nejenom sledovat historii na našich účtech, ale můžeme vcelku jednoduše a pohodlně zadávat třeba trvalé, nebo jednorázové příkazy. Mimo to ale aplikace může posloužit i jako zdroj zajímavých a potřebných informací. Dokáže vám nejenom vyhledat nejbližší pobočku, ale najde třeba i nejbližší bankomat. I to se může hodit, a to na vašich cestách.

Zajímavý článek:  Chcete, aby vám dovolila MONETA Money internet banka přihlásit se na účet?

Využíváním ušetříte

A proč vlastně dané možnosti doporučujeme? Jelikož ušetříte. A to nejenom svůj čas, ale také peníze. Dané operace v rámci vašeho účtu jsou totiž levnější, než pokud byste je realizovali přímo na vaší pobočce.