Kam pro peníze se záznamem v registru dlužníků?

Do registru dlužníků se může dostat kdokoli z nás a to doslova ze dne na den. Stačí jedna neuhrazená faktura od telefonního operátora, později zaplacený nájem nebo jiná opožděná platba a také vy se v registru můžete ocitnout. Ovšem záznam v registru dlužníků můžeme „získat“ i nepozorností administrativních pracovníků – ano, i k těmto omylům často dochází.

Mám záznam v registru dlužníků a potřebuji půjčku

Pokud patříte i vy mezi dlužníky, jež jsou ve výše uvedeném registru zaznamenáni a budete nutně potřebovat půjčit větší či menší finanční obnos, pak vaše kroky s největší pravděpodobností budou směřovat do banky. Zde vám však téměř se stoprocentní jistotou nepůjčí, protože existující záznam v registru dlužníků je jednou ze „STOPek“, které vás od šance získat finanční injekci u banky neúprosně oddalují. Kam tedy zamířit, pokud bude vaše žádost v bance smetena ze stolu?

Zkuste nebankovní instituce!

Pokud vám banka žádost o půjčku zamítla, pak vašim nadějím není ani zdaleka konec. Stačí si prohlédnout internet, který je doslova prošpikován řadou nabídek půjček ze strany nebankovních institucí, které vám půjčí pár korun i několik set tisíc. Společnost, u které uzavřete smlouvu, však vybírejte pečlivě a dejte raději na reference okolí.

Zajímavý článek:  100 tisíc úplně na cokoliv?

Kolik finančních prostředků můžete získat?

Půjčky u nebankovních institucí se zpravidla pohybují v rozmezí od několika stokorun až po statisícové částky. Půjčku často vyřídíte prostřednictvím internetu a to za pomocí jednoduchého online formuláře, jehož vyplnění vám nezabere více, než pár minut. Žádost o půjčku bývá zpravidla schválena do druhého dne a otázka přijetí peněz na bankovní účet je potom záležitostí několika hodin.