100 tisíc úplně na cokoliv?

Potřebujete právě 100 000 korun? Nevíte ale ještě úplně přesně, na co je využijete? Nevadí! Pravý účel se může klidně objevit až za několik měsíců, případně i let. U ČSOB si totiž můžete půjčit 100 tisíc korun bez nutnosti uvedení jakéhokoliv důvodu nebo účelu, k čemu peníze budete potřebovat. A navíc můžete tuto půjčku splácet po dobu až sedmi let.

Co ještě dnes není důvod…

Díky tak dlouhé možné době splácení, nemusí ještě ani dnes důvod k vaší půjčce vůbec existovat. Tedy, co ještě dnes není důvodem, zítra být může. To ČSOB velice dobře ví a právě proto poskytuje tak dlouhou dobu splácení, aby její klienti měli dostatečný prostor pro naprosto kompletní a nejlepší využití půjčených peněz. Ať už se pak v průběhu rozhodnou jakkoliv, jejich rozhodnutí nebude nikdo dementovat.

Další výhody půjčky od ČSOB

Tato půjčka, která vám bude od ČSOB poskytnuta, má také ale spoustu dalších výhod. Například ji můžete naprosto beztrestně a bez jakýchkoliv poplatků splatit dřív, než je dáno smluvně. Nejste tedy svazováni žádnými poplatky či pokutami. Když prostě budete chtít půjčku splatit, můžete – naprosto nic vám v tom nebrání. Další její velikou výhodou je nízká úroková sazba. Roční úroková sazba totiž u této půjčky činí pouhých 8,9 %. Zdá se vám to stále hodně? Podívejte se na konkurenci! Například Česká spořitelna vydává takovouto úrokovou sazbu za jednu ze svých nevýhodnější. Nenechte se tedy zmýlit. Rozhodně se jedná o jednu z nejvýhodnějších úrokových sazeb na trhu s úvěry.

Zajímavý článek:  Pro statisíce k Brio Czech

Pojištění, co kdyby…

Půjčku si taktéž můžete nechat pojistit, a to pro případ neschopnosti splácení například z důvodu pracovní neschopnosti nebo ztráty zaměstnání. Člověk totiž nikdy neví, co se mu může stát například při cestě do práce, nebo do obchodu. Na každém rohu číhá na člověka nejedno nebezpečí. A i ta nejhorší varianta se může prakticky každodenně přihodit. Proto bude mnohem lepší, i pro vaše příbuzné, abyste si půjčku pojistili a měli tak jistotu, že nikdy nedojde k nejhoršímu – exekuci.