Půjčka 100 000 od Finemoney

Nebankovní společnost Finemoney poskytuje úvěry všem, kteří potřebují peníze na cokoli. Ať už se jedná o koupi či rekonstrukci bytu nebo domu, konsolidaci půjček nebo půjčku na podnikání. Tato společnost půjčuje rychle a bez zbytečných formalit i bez nahlížení do registru dlužníků.

Jak žádat o půjčku?

K získání půjčky od společnosti Finemoney stačí vyplnit žádost na webových stránkách společnosti. Po vyplnění nezávazného formuláře, do kterého uvedete své telefonní číslo, se vám obchodní zástupce společnosti ozve a v případě, že nic nebude bránit tomu, abyste tento úvěr získali, obratem obdržíte peníze na svůj bankovní účet. Pro vyřízení úvěru bude také nutné přiložit dva doklady totožnosti, např. občanský průkaz, řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list atp. Před vyřízením půjčky samozřejmě neplatíte žádné poplatky.

Splácení půjčky

Poskytovatel půjčky Finemoney poskytuje půjčku bez ohledu na to, jestli máte záznam v registru dlužníku, svou půjčku musíte ale zaručit zástavou nemovitosti. Odhadce vaši nemovitost odhadne a na základě odhadní ceny je možné domluvit výši půjčky. Po zapsání zástavního práva do katastru nemovitosti vám budou ihned peníze připsány na účet, předem však můžete dostat zálohu v hotovosti. V případě, že byste během splácení potřebovali z něčím poradit, můžete se kdykoli obrátit na finančního specialistu společnosti Finmoney. Je možné se dohodnout na prodloužení doby splatnosti, navýšení úvěru, odkladu splátky. Zkrátka v případě potíží je možné hledat společně řešení, které bude vyhovovat oběma stranám.

Zajímavý článek:  Co může nabídnout Simple půjčka?