HFS půjčí až 2 000 000 korun

Jestliže sháníte půjčku, jejíž výše se bude pohybovat ve statisících, zřejmě je vám jasné, že budete muset věřiteli poskytnout dostatečnou záruku. Společnost HFS v takovýchto případech požaduje zástavu nemovitosti.

Základní informace o půjčce

Půjčku si mohou zařídit zaměstnanci, podnikatelé nebo důchodci, zkrátka lidé se stálým příjmem. Požádat lze o částku mezi 60 000 a 2 000 000 korun, podle odhadní ceny zastavované nemovitosti. Splatnost půjčky lze domluvit na období 3 – 60 měsíců, od čehož se bude odvíjet i úročení a výše RPSN. Zažádat o tuto půjčku můžete telefonicky nebo i online, potřebovat k tomu budete platný občanský průkaz a druhý doklad totožnosti, výpis z katastru nemovitostí, znalecký posudek nemovitosti, který však není požadován vždy, doklad o pojištění nemovitosti proti živelným rizikům a vypovídající fotografie nemovitosti.

Poplatky

U půjčky se nehrdí žádné poplatky předem, zpoplatněné úkony jsou započítány až v případě poskytnutí půjčky. Jedná se zejména o sepsání smluv a notářského zápisu, vyřízení půjčky, zajištění právního servisu, obhlídku nemovitosti a případně jednání s exekutorem. Výše těchto poplatků se může individuálně pohybovat mezi 15 – 55 000 korun dle rozsahu potřebných úkonů.

Zajímavý článek:  Až 150 000 úžasně snadno

Výhody půjčky

Půjčku se zástavou nemovitosti od HFS lze jednoduše využít i na vyplacení exekuce nebo konsolidaci dluhů. V takovémto případě jsou peníze poskytovány přímo na bankovní účty původních věřitelů, v ostatních případech je hotovost vyplácena žadateli na ruku ihned po podpisu smlouvy. Půjčku lze zařídit velice rychle, v případě, že máte veškerou dokumentaci v pořádku, lze získat peníze již v tentýž den, kdy jste o ně telefonicky požádali.