Chcete, aby vám dovolila MONETA Money internet banka přihlásit se na účet?

Internetové bankovnictví by dnes měl využívat skutečně každý. A proč? Důvod toho je samozřejmě velmi jednoduchý. V první řadě je to možnost, jak můžeme náš bankovní účet spravovat nejenom rychle, ale také pohodlně, z pohodlí domova. Díky tomu ušetříme nejenom čas, ale mnohdy i starosti, nebo peníze. A že nám umožní MONETA Money internet banka přihlásit se na účet, to není žádná novinka. Důležité je však vědět, co proto musíme nejdříve udělat.

Základem je sjednání konkrétního produktu

Samozřejmě chceme-li mít možnost ovládat některý z produktů prostřednictvím internetového bankovnictví, je třeba daný produkt mít nejprve sjednaný. Pokud jsou dvě hlavní možnosti, na které lze IB využít, jsou to samozřejmě účty. A to jak účet běžný, určený pro každého kdo hledá správu peněz, tak i účet spořicí. Ten rozhodně nadchne každého, kdo chce peníze také výhodnou cestou zhodnocovat.

Patříte mezi klienty Komerční banky? Potom vás bude zajímat, ve kterých městech se nachází pobočky této banky.

Dané produkty jednáme jednoduše, a to samozřejmě na nejbližší pobočce banky. Kde ji najdeme, to lze zjistit jednoduše, a to třeba na internetových stránkách banky. Jakmile máme účet otevřený, požádáme si i o to, aby bylo jeho součástí právě internetové bankovnictví.

MONETA Money internet banka přihlásit se vyžaduje

Jakmile máme daný produkt zřízený, je třeba, abychom se následně přihlásili. Zde je třeba dodržovat určitě i řadu bezpečnostních rizik. Pokud jsou ta, která souvisí s tímto procesem, je to určitě nutnost vidět v adresném řádku adresu: Internetbanka.cz. Právě ta totiž patří bance a je třeba se z ní přihlásit. Banka samotná ale upozorňuje i na další možnosti rizik. Příkladem je třeba sdělení: „Čtěte vždy celou SMS. Každá zpráva z bezpečnostních důvodů obsahuje nejen mobilní klíč, ale i popis transakce, kterou autorizujete.

Zajímavý článek:  Servis24 přihlášení na účet – klasika nebo mobil?

Zpět ale k samotnému přihlášení. Zde budete potřebovat dvě důležité informace, které získáte právě ve chvíli, kdy je vám bankovnictví aktivováno. Jedná se o takzvané ID, tedy vaše unikátní identifikační číslo. Durhou nezbytností je poté vaše zvolené heslo, které bude odpovídat bezpečnostním standardům. Je li daná kombinace uvedena správně, přihlášení už je dílem okamžiku.

Nevíte, podle čeho vybrat nebankovní půjčku? Existuje několik kritérií, podle kterých byste měli postupovat.

Aktivovat lze i další služby

Pokud si aktivujete přístup ke klasickému internetovému bankovnictví, máte zde jistotu v tom, že vám umožní MONETA Money internet banka přihlásit se také prostřednictvím mobilního telefonu. Zde není třeba žádné aplikace, jelikož pro tento účel je vytvořena specielní mobilní verze, která tak složí uživatelům nejenom telefonů, ale i tabletů. Ani tím ale nabídka nekončí, jelikož existují ještě další dvě služby:

  • Mobil Banka
  • Telefon Banka

Obě dvě si můžete také aktivovat na pobočce a obě dvě posunou správu vašeho účtu ještě o notný kus kupředu. A jak a čím? Hlavně je top díky tomu, že svůj účet budete moci ovládat nejenom telefonicky, ale třeba také pomocí šifrovaných SMS zpráv, které budete zasílat na centrálu banky.