Jaké má Komerční banka pobočky?

Komerční banka patří do trojice největších bank na našem trhu. A to samozřejmě znamená nejenom široký rozsah služeb, ale logicky také velmi dobré zázemí. To je spojeno především s tím, jaké má Komerční banka pobočky. Ty jsou aktuálně rozesety po celé zemi, a pokud bychom se podívali na konkrétní číslo, tak to k dnešnímu dni činí celkem 395 poboček. Ty poté doplňuje ještě o něco větší množství bankomatů, kterých je na našem území 757. I ty samozřejmě patří k celkovému zázemí, které banka nabídne.

Jak Komerční banka pobočky rozlišuje?

Samozřejmě ne každý pobočka je zcela stejná, jelikož dnes existuje celá řada možností, související s tím, jaké služby klienti požadují. Obecně tedy platí, že hlavně v menších městech jsou k dispozici jenom takové pobočky, kde můžeme využívat základních bankovních služeb. Tedy takových, které jsou spojeny především se správou našich účtů, s příjmem a výběrem peněz, stejně jako mohou být spojeny třeba také s realizováním platebních příkazů.

Mimo těchto poboček jsou poté ty větší, které už nabízejí komfort o poznání výraznější. Ty bychom měli navštívit i v případě, kdy hledáme specifičtější, nebo lepší služby. Mezi takové může patřit třeba:

  • Přepážka pro cizince
  • Safesová služba
  • Nedělní a sobotní provoz
  • Noční trezor

Kde seznam poboček najdeme?

Na výběr je hned několik cest. Tou nejjednodušší jsou samozřejmě internetové stránky samotné komerční banky, které jsou KB.cz. Zde už poté stačí dojít přes příslušný odkaz až k tomu, co nás zajímá nejvíce. Tedy k samotnému seznamu poboček. Jelikož jich je velké množství, máme možnost jednoduchého třídění. Kromě toho, že lze nechat vypsat pobočky v konkrétním kraji nebo okrese, máme možnost nalézt konkrétní pobočku také pomocí konkrétní adresy. Zadat tak můžeme třeba tu svoji, díky čemuž nám aplikace najde tu nejbližší pobočku, která je našim potřebám k dispozici.

Máte účet v České spořitelně a hledáte pobočky této banky? Přečtěte si článek a najděte si tu svoji.

Vedou obchodní centra

Pokud se podíváme také na to, jaké má Komerční banka pobočky z hlediska charakteristiky, musíme říci, že kromě těch klasických to jsou také obchodní místa v nákupních centrech. Ty dnes patří mezi nejoblíbenější. Důvod je samozřejmě jasný, jelikož na těchto místech lidé v posledních letech tráví stále více a více času. Většina z nich je však lehce omezena, a to z toho důvodu, že neposkytují tolik služeb, jako v pobočkách běžných. Mezi hlavní charakteristiku tak patří: „Hotovostní služby bez omezení. Výběry nad 100 tis. Kč nutno hlásit v předem stanovených termínech.

Zajímavý článek:  Nebankovní půjčky 100000 Kč bez podvodu

Co dnes také platí, to je i informace o tom, že pobočky dnes lidé využívají stále méně. Potrpí si na ně hlavně starší klienti. Ti noví již využívají moderních forem bankovnictví. Tedy využívají mobilní aplikace, stejně jako aplikace ve svých telefonech. Všechno potřebné tak vyřídí z pohodlí domova a často levněji.