Dostaňte za řádné splácení penízky zpátky

Půjčíte-li si jakoukoliv částku od Air Bank, budete mít možnost při řádném splácení získat jistý počet splátek zpátky. Jedná se o velice jednoduchý princip, který by měl odměnit zejména spolehlivé zákazníky, jež vždy splácí včas a bez sebemenších problémů. Kolik celkem můžete získat?

Air Bank vám vrátí až několik desítek tisíc korun

Air Bank vrací splátky při jakékoliv půjčce. Můžete si půjčit od 5 000 Kč až po 600 000 Kč, a to na dobu od půl roku až po osm let. Nejvíce samozřejmě budete splácet, půjčíte-li si na nejkratší možnou dobu, naopak nejmenší měsíční splátky získáte při nejdelší době splácení. Avšak výhodu nízkých splátek kazí fakt, že čím nižší jsou, tím vyšší je přeplacená částka. Vyplatí se tedy vybírat dobu splácení s rozumem, abyste nepřepláceli zbytečně vysoké částky.

Kdy od Air Bank získáte nejvíc?

Teď je však určitě pro každého otázkou, kdy vlastně získáte od Air Bank nejvíc peněz zpátky? Uvedeme si tedy jednoduchý příklad. Budeme vždy brát základní vstupní údaje, a to že si chcete půjčit 100 000 Kč. Dobu splácení pak budeme postupně měnit, abychom zjistili, kdy od Air Bank získáte nejvíc peněz zpátky. Začneme s nejkratší dobou splácení, která v tomto případě činí 6 měsíců. Pokud byste vždy spláceli řádně a včas, získali byste zpátky 1 602 Kč. To není moc. Prodloužíme-li dobu splácení na jeden rok, získáte zpátky až 2 548 Kč. Vyberete-li ještě delší dobu splácení, a to tři roky, bude vrácená částka činit již 9 391 Kč. Pokud byste si zvolili nejdelší možnou dobu splácení, a to osm let, získali byste od Air Bank zpátky až 36 118 Kč. Avšak v tomto případě by přeplacená částka činila 33 938 Kč, což je pro vás stále poměrně nevýhodné. Ovšem náš příklad lze shrnout jednou větou, a to, že čím delší doba splácení, tím vyšší vrácená částka.

Zajímavý článek:  Jaké má Komerční banka pobočky?