Pro statisíce k Brio Czech

Půjčit si sto tisíc nebo více už nebývá úplně snadná záležitost, zejména když jsou před vámi dveře bank z jakéhokoliv důvodu zavřeny, přesto to samozřejmě není nemožné. Pro tyto případy nabízí společnost Brio Czech svou Grand půjčku.

Podmínky poskytnutí

Samozřejmostí pro poskytnutí Grand půjčky je věk 18 let a způsobilost k právním úkonům. Neopomenutelnou podmínkou je ovšem také zástava nemovitosti. Nemusí být vždy přímo ve vašem osobním vlastnictví, zastavit lze se souhlasem majitele i nemovitost třetí osoby. Jako zástavu lze použít i družstevní byt a zařídit lze rovněž půjčku na financování odkupu městského bytu.

Parametry půjčky

Grand půjčka je poskytována v minimální výši 10 000 korun, maximální výše je omezena částkou 200 000 000 Kč, půjčit si však lze vždy maximálně jen do výše 70% hodnoty zastavované nemovitosti. Pro vyřízení půjčky není třeba podniknout více, než kontaktovat poskytovatele prostřednictvím jeho webových stránek, poté vás obchodní zástupce sám navštíví. V případě potřeby lze zařídit možnost expresního čerpání půjčky již do 48 hodin a splátky se vždy nastavují individuálně.

Zajímavý článek:  Kam pro peníze se záznamem v registru dlužníků?

Na cokoliv!

Grand půjčka je sice neúčelová, často však bývá využívána k řešení nepříjemných situací, kdy vám přerostly dluhy přes hlavu, nezvládáte splácet a visí nad vámi hrozba dražby či exekuce. V těchto případech společnost Brio Czech pomůže více než jen penězi. Zdarma poskytuje v podobných případech právní poradenství, poskytne odbornou pomoc při řešení exekucí, vyplatí je či dokonce zruší již vyhlášenou dražbu na vši nemovitost. Poskytnou vám zde zkrátka komplexní servis.