Půjčka 100 000 Kč od Be

Nebankovní půjčka od Be je vhodná téměř pro každého. Poskytovatel netrvá na potvrzení o výši příjmu, ani na výpisu z registru dlužníků. Tím dává možnost i těm klientům, kteří by u běžných bankovních společností neuspěli. Tato půjčka je levná a má nízký úrok.

Žádost o půjčku

O půjčku může požádat každý občan žijící na území České republiky, kterému je minimálně 19 let. Žadatel o půjčku samozřejmě nesmí být zbaven způsobilosti k právním úkonům. Žádost můžete podat prostřednictvím online formuláře, který najdete na webových stránkách poskytovatele. Do žádosti uvedete své kontaktní telefonní číslo a finanční poradce firmy Be vás bude neprodleně telefonicky kontaktovat. Před návštěvou finančního poradce si připravte dva doklady totožnosti, při jeho návštěvě se pak snadno dohodnete na podmínkách splácení, které budou vyhovovat oběma stranám. Jelikož se jedná o soukromého investora, preferuje osobní přístup ke každému klientovi. Vyřízení půjčky je velmi rychlé, zpravidla obdržíte požadované peníze do 24 hodin od podání žádosti.

Zajímavý článek:  100 000 Kč třeba na nové auto

Splácení půjčky

Půjčka se splácí v předem dohodnutých splátkách, bez jakýchkoli poplatků předem. Při řádném splácení je klientům vrácena polovina úroků zpět. Poskytovatel umožňuje i předčasné splacení půjčky, a to bez jakýchkoli sankcí a poplatků. Tato půjčka má velmi výhodnou úrokovou sazbu a je vhodnou volbou pro ty klienty, kteří si nemohou půjčit u bankovních společností. Žadatelé mohou být na mateřské dovolené či v důchodu. Je to půjčka neúčelová, půjčit si můžete na cokoli, nač potřebujete.