Konsolidační úvěr od Day to Day

Jestliže jste si dříve vzali již několik půjček, o kterých jste později zjistili, že zdaleka nejsou tak výhodné, jak se původně zdály, nebo jste přecenili své možnosti a nyní nezvládáte splácet, opožďujete se se splátkami nebo dokonce na ně vůbec nemáte, přišel čas na konsolidaci. Ne všichni poskytovatelé jsou však ochotni vám pomoci, máte-li již jakési dlužné splátky. Day to Day však ano.

Parametry úvěru

Day to Day poskytuje konsolidační úvěry ve výši 30 000 – 500 000 korun se splatností 5 až 20 let. Dobu splatnosti lze přitom po dohodě s poskytovatelem i opakovaně změnit. Peníze přitom budou k dispozici ihned po podpisu úvěrové smlouvy a poskytují se přímo na bankovní účty stávajících věřitelů.

Podmínky poskytnutí úvěru

Konsolidační úvěr od Day to Day je poskytován žadatelům, kteří mohou poskytnout záruku v podobě nemovitosti. Musí se jednat o nemovitost v osobním vlastnictví nebo družstevní byt, kdy se zástavou stává družstevní podíl. Předložit pro vyřízení úvěru musíte občanský průkaz, druhý doklad totožnosti s fotografií, informace o výši stávajících dluhů a bankovním spojení na věřitele v podobě úvěrových smluv a kupní nebo darovací smlouvu k zastavované nemovitosti. Aktuální výpis z katastru nemovitostí si poskytovatel zajišťuje sám.

Zajímavý článek:  Půjčka v rámci blízkých přátel

Výhody úvěru

Úvěr je poskytován bez vstupních poplatků, bez prokazování výše příjmu, bez ručitele i bez nahlížení do registru dlužníků. Navíc je možno získat ještě i hotovost navíc. Velkou výhodou je, že společnost, na rozdíl od mnoha jiných, uvaluje na nemovitost skutečně pouze zástavní právo a ta tudíž po celou dobu zůstává ve faktickém vlastnictví dlužníka.