Až 150 000 úžasně snadno

Úžasná půjčka se díky svému rozpětí – 10 – 150 000 korun – ve kterém je poskytována, stává pomocnou rukou pro opravdu široké spektrum žadatelů. Co byste o ní měli dopředu vědět?

Charakteristika půjčky

Podle výše svého příjmu si můžete půjčit 10 – 150 000 korun s velice výhodnou úrokovou sazbou, a to bez jakýchkoliv poplatků předem či v průběhu splácení půjčky. Splatnost si lze podle individuálních potřeb nastavit až na 84 měsíců, splácí se ve fixních měsíčních splátkách.

Žádost

Samozřejmostí je možnost požádat o půjčku a vyřídit ji online, aniž byste museli opustit vlastní pohodlnou židli. Kontaktní formulář najdete na stránkách půjčky. A kdo má šanci, že mu poskytovatel vyhoví? V podstatě každý, kdo má pravidelný příjem, a to jakýkoliv. Žádat tak mohou nejen zaměstnanci a podnikatelé, ale také důchodci, ženy na mateřské dovolené a dokonce i nezaměstnaní pobírající podporu. Můžete se však setkat s určitým omezením co do výše možné půjčené částky. Ženy na mateřské jsou limitovány 50 000 korunami, nezaměstnaní si mohou půjčit ještě méně, maximálně 25 000 korun. Podmínkou pro poskytnutí půjčky je také věk mezi 18 a 70 lety a samozřejmě způsobilost k právním úkonům a trvalé bydliště na území republiky.

Zajímavý článek:  Půjčka v rámci blízkých přátel

Výhody půjčky

Úžasná půjčka se žadatelům poskytuje bez nutnosti ručitele, její vyřízení i případné předčasné splacení je zcela zdarma, nikomu nemusíte dokládat účel, ke kterému chcete peníze použít, a to ani v případě, že žádáte o vyšší částku. Celou půjčku můžete vyřídit online a splácet budete nikoli jednorázově, ale v předem daných fixních měsíčních splátkách.