Půjčka až 100 000 ještě dnes

V dnešní době se snadno může dostat do finančně nepříznivé situace v podstatě každý. Firma Tommy Stachi vám může v takové chvíli pomoci. Poskytnou vám půjčku rychle, bez zbytečných formalit a dokonce i v případě, že máte záznam registru dlužníků. Jedná se o nebankovního poskytovatele, u kterého mohou peníze získat i ti, kteří by parametrům bank nevyhověli. Dostupnost této půjčky je opravdu vysoká pro širokou veřejnost.

Jak žádat o půjčku

K úspěšnému vyřízení půjčky stačí dva doklady totožnosti. Například občanský průkaz a řidičský průkaz. Pro získání 100 000 Kč poskytovatel požaduje doklad o vašem příjmu za poslední dva měsíce. V některých případech nevadí ani záznam v registru dlužníků. Žádat můžete jednak prostřednictvím online formuláře, který naleznete na webových stránkách poskytovatele, anebo přímo při osobní návštěvě pobočky. Další možnosti je kontaktovat poskytovatele Tommy Stachi telefonicky a na způsobu podepsání smlouvy se přímo dohodnout.

Zajímavý článek:  Nebankovní půjčka 100.000

Rychleji než rychle

Pro žadatele, kteří na peníze hodně spěchají, je u tohoto poskytovatele možnost expresní žádosti, která online žádosti ještě urychlí. U online žádosti vám smlouvu k podpisu doručí kurýr a peníze dostanete přímo na účet. Než podepíšete smlouvu, důkladně pročtěte všechny podmínky půjčky a věnujte pozornost úrokovým sazbám a poplatkům. Zvažte, zda tyto podmínky jsou pro vás přijatelné a výhodné. V případě, že žádáte osobně na pobočce, výsledek posouzení žádosti se dozvíte ihned a peníze můžete dostat v hotovosti do 30 minut přímo na místě podání žádosti.