Úvěr na bydlení od Buřinky

Toužíte po lepším bydlení? Sníte o nové kuchyňské lince, nově zařízené koupelně, plovoucích podlahách namísto linolea a nemáte na to? Třeba jste se ještě nezkusili zeptat u Buřinky v České spořitelně! Že nemáte nic naspořeno? S Buřinkou žádný neřešitelný problém. Informujte se, možná můžete mít lepší bydlení i vy!

K čemu úvěr od Buřinky slouží

Úvěr od Buřinky je určen k vylepšení bydlení. Financovat s ním můžete malé i větší rekonstrukce v domě, bytě i na zahradě. Na webových stránkách České spořitelny v zajímavé aplikaci Domeček snadno zjistíte, co všechno s tímto úvěrem můžete zaplatit. Bazén a pergolu ano, ale ne jako jedinou položku, pískoviště, zahradní nábytek a zahradní zeleň v žádném případě, chodník pouze pokud slouží jako přístup k objektu bydlení…. A to je pouze zahrada, prohlédněte si i vnitřní prostory domu a zvažte své možnosti. Možná máte pocit, že poněkud předbíháme – vy své bydlení teprve hledáte. I v tomto případě se na Buřinku s důvěrou obraťte, úvěr lze samozřejmě využít i na pořízení vlastního nebo družstevního bydlení či dokonce na refinancování stávajícího úvěru.

Zajímavý článek:  Kam pro peníze jako OSVČ?

Výhody úvěru od Buřinky

Jak je již výše uvedeno, úvěr můžete získat aniž jste naspořili jedinou korunu. Splátka stanovená ve smlouvě je fixní po celou dobu splácení stejně jako úroková sazba ve výši 6,85% ročně. Půjčit si přitom můžete až 800 000 korun, a to bez ručení nemovitostí, a zaplacené úroky lze odečíst od daňového základu. Při dlužné částce do 300 000 korun nepotřebujete k vyřízení úvěru podpis manžela či manželky. Samozřejmostí je možnost sjednání výhodného pojištění, které může vyřešit vaše možné budoucí potíže se splácením, nastane-li jakákoliv nepředvídatelná situace.