Jak může vypadat nebankovní půjčka pro problémové klienty?

Pokud máme nálepku takzvaného problémového klienta, znamená to, že jsme v minulosti měli problémy s půjčkou, nebo půjčkami. O těch se mohou dozvědět i další instituce, a to díky tomu, že jsme uvedeni v bankovních a nebankovních registrech. Samozřejmě ty nám mohou zavřít dveře před klasickými půjčkami, a tak je dobré vědět, co nám pomůže. Je to nebankovní půjčka pro problémové klienty, jelikož bankám v tomto směru rozhodně věřit nemůžeme.

Pojďme se tedy podívat na to, jaké jsou na trhu prověřené a fungující možnosti.

Půjčit si lze i miliony

Ačkoliv by to mnoho lidí ani nenapadlo, nebankovní půjčka pro problémové klienty může nabídnout i několik milionů korun. Je třeba však splnit jednu podmínku, a tou je vlastnictví nemovitosti. Může se však jednat o libovolnou možnost, jako je třeba:

  • Byt nebo dům
  • Pozemek
  • Rekreační nebo výrobní objekt

Celková poskytnutá suma se poté odvíjí právě od hodnoty nemovitosti. A jelikož není třeba nic jiného dokládat, nejsou záznamy v registrech a váš státu problémového klienta žádným problémem. Ačkoliv to zní velmi dobře, musíme varovat před rizikem, že můžete o nemovitost přijít, stejně jako je třeba varovat před rizikem, že v rámci půjčky dostanete často pouze polovinu samotné hodnoty nemovitosti.

Tip pro žadatele o půjčku: Víte, že můžete využít i půjčku v rodině?

Nebankovní půjčka pro problémové klienty může být spojena i s klasikou

Ne vždy ale musíte jít cestou půjček ručených nemovitostí, protože pomoci může i klasika. A tu doporučujeme, jelikož má nejblíže k půjčkám bankovním. Ideálními zástupci jsou třeba Provident, Home Credit, nebo Cofidis. Všichni tři mají jedno společné, a to půjčky v řádech desetitisíců na několik let, a to za výhodných podmínek.

Zajímavý článek:  Co nabídnout půjčky Topfinanc?

Společné ale mají také to, že v rámci ověřování žádosti nenahlíží do bankovních, ani do nebankovních registrů. Pro problémového klienta ideální volba. Navíc lze peníze využít bez nutnosti dokládat účel. Vše také s jistotou správných podmínek, což dokládá tato citace: „Naše půjčky neobsahují skryté poplatky, výjimky nebo výluky. Uvádíme vždy celkové náklady a podmínky půjčky se během času nemění. Zůstávají přesně takové, jaké jste si je zvolili na našich kalkulačkách.“

Stačí vám pár tisíc?

Ne vždy je nutné sahat po milionech nebo desetitisících, jelikož posledním zástupcem daných možností jsou mikropůjčky. Ty nabídnou řádově tisíce, a to na dobu jednoho měsíce. Jistotou je vyřízení za několik minut, z pohodlí domova a bez složitého papírování. A pokud bychom měli zmínit prověřené společnosti, zkuste třeba Ferratum, Zaplo, nebo CreditON. Upozornit ale musíme na to, že ačkoliv jsou půjčky na získání jednoduché, jsou spojeny poměrně vysokým úrokem. I to je jeden z důvodů, proč je ne vždy můžeme s klidným svědomím doporučit. Na druhou stranou dají se najít i takové možnosti, jako je první půjčka zdarma – bez úroků a bez poplatků.