Kde jsou půjčky 100 000 korun nejvýhodnější?

Půjčit si 100 000 korun je již poměrně velký závazek. Pokud navíc chcete, aby byly podmínky, za kterých si budete půjčku sjednávat, co nejvýhodnější, chce to trochu trpělivosti a spoustu času. My jsme pro vás prošli nabídky od všech významných bank a sepsali je do tohoto článku. Už si jej stačí pouze přečíst a vybrat si tu nejvýhodnější nabídku.

Kde je nejvýhodnější doba splácení půjčky?

Z pěti nejoblíbenějších českých bank, které jsme porovnávali, mají nejvýhodnější dobu splácení GE Money Bank a Air Bank. U těch si totiž můžete půjčit na dobu až sedmi let. U GE Money Bank je pak nejnižší možná doba splácení stanovena na dva roky. U Air Bank můžete půjčku splatit již za půl roku. Ostatní porovnávané bankovní subjekty měly tuto dobu jednotně stanoveny na jeden až šest let.

Kde je nejvýhodnější úroková sazba?

Pro mnoho lidí je ale nejdůležitější úroková sazba a nejrůznější poplatky, které k vráceným penězům musíte připočítat. Nejvýhodněji ze srovnání vyšla půjčka od GE Money Bank. Ovšem to jedině proto, že ji budete muset splácet minimálně dva roky. Pokud bychom měli srovnat půjčky tak, abychom dostali relevantní odpověď na naši otázku, museli bychom vzít v potaz minimálně 24 měsíční dobu splácení. V takovém případě jednoznačně vítězí ČSOB, u které budete měsíčně splácet pouhých 3 413 korun. U ostatních srovnávaných bank se částka většinou pohybuje okolo 4 900 Kč, což je o celých 1 500 korun více.

Zajímavý článek:  Které banky nabídnou spořící účet s nejvyšším úrokem?

Kde najdete nejvýhodnější bonusy?

A jako poslední ukazatel, podle kterého se můžete řídit, zda je půjčka výhodná či nikoliv, jsou nejrůznější bonusy. Těch získáte ke každé půjčce spoustu, ovšem pouze u jediné banky vám sníží při půjčce 100 000 korun na 84 měsíců úrokovou sazbu v posledním roce na 10,9 % ročně. Všude jinde dostanete bonusy typu možnosti předčasného splacení, sjednání online, nebo bez jakýchkoliv poplatků.