Ostravská nebankovní společnost Fani Trade pomůže v případě nouze

Poskytovatelů nebankovních půjček je celá řada, ale Fani Trade z ní vystupuje, neboť nabízí svým klientům nejen profesionální nebankovní služby – půjčky a úvěry, ale i odborný právní servis a zastupování ve chvíli, kdy je potkají nejrůznější finanční karamboly.

Půjčky ihned

Těžištěm práce společnosti ale zůstávají nebankovní půjčky. Jednou z nejoblíbenějších je Rychlá půjčka. Jak již její název napovídá, je určena těm, kdo potřebují získat hotovost velmi rychle a bez zbytečných administrativních průtahů. Hodí se např. k vyplacení exekucí, nevýhodných zástav, dluhů či hrozící dražby nemovitosti, tedy v případech, kdy je potřeba reagovat skutečně pružně a bez váhání. Protože si později klienti sami volí, jakým způsobem chtějí půjčku splatit – v měsíčních splátkách nebo jednorázově – lze půjčku jednoduše okamžitě „předčasně“ zaplatit a v dlouhodobém horizontu řešit svou situaci jiným způsobem.

Podmínky poskytnutí Rychlé půjčky

Rychlá půjčka se poskytuje oproti zástavě nemovitosti. Fani Trade vám půjčí maximálně do výše 50% odhadní ceny zastavované nemovitosti, fakticky od 100 000 do 1 000 000 korun. Splatnost půjčky je předem nastavena mezi 6 – 24 měsíci, přičemž Fani Trade nabízí možnost půjčku přeúvěrovat na dlouhodobou s dobou splatnosti až 20 let.

Zajímavý článek:  Nebankovní půjčky 100000 Kč bez podvodu

Výhody Rychlé půjčky

Rychlá půjčka je velice lákavým produktem, neboť nabízí celou řadu výhod – neplatíte žádné poplatky předem, půjčka vám bude poskytnuta bez nahlížení do registrů dlužníků i na nemovitost třetí osoby – s jejím souhlasem, odhad nemovitosti společnost provede zdarma a peníze vyplatí ihned, není potřeba čekat až na zápis do katastru. Zaujala vás nabídka? Možná může pomoci v těžkých chvílích právě vám!