Zajištěný spotřebitelský úvěr

Ačkoliv to nikomu nepřejeme, stávají se v životě i takové pády, že je zapotřebí urychleně sehnat i vysoké finanční částky. Ne každý je přitom v situaci, aby mu stačilo zajít do nejbližší banky – a odejít odtud s penězi. Buďto pro takovéto jednání nemáte podmínky – nízký příjem, více již rozběhnutých půjček nebo záznam v registru dlužníků, nebo vás čas tlačí natolik, že zdlouhavá administrativa bankovního ústavu zkrátka nepředstavuje cestu pro vás.

Pomohou i tady nebankovní instituce?

Pokud se bojíte, že při skutečně vysokých částkách v řádech deseti- až statisíců vám jinde nepomohou, hoďte své starosti za hlavu. Celá řada nebankovních poskytovatelů finančních produktů se přímo specializuje na vyšší půjčky nebo je alespoň zařadila jako jednu z možností pro zájemce. Připravte se však na to, že u takovýchto částek bude jednoznačně požadováno ručení nemovitostí!

Zkuste Infraco s.r.o.

Jedním z poskytovatelů (i) vysokých půjček je i společnost Infraco s.r.o. Bezúčelový spotřebitelský úvěr zajištěný nemovitostí je u této společnosti poskytován ve výši 10 000+ a jeho splatnost je 12 – 120 měsíců. nemovitost, kterou úvěr zajistíte přitom nemusí být výlučně ve vašem vlastnictví, musíte pouze doložit souhlas jejího majitele se zajištěním.

Zajímavý článek:  V těchto případech na bankovní půjčku zapomeňte

Výhodou zajištěného spotřebitelského úvěru od Infraco s.r.o. je bezpochyby rychlost, se kterou dostanete peníze. Finanční prostředky lze čerpat už na plombu na LV. Není požadováno pojištění splátek úvěru, úroková sazba se pohybuje, podle rizikovosti obchodu, již od 15% a poplatek za poskytnutí a vyřízení úvěru se hradí až z půjčených peněz, předem nic neplatíte.