Nebankovní půjčku poskytne Nebankovní dům

Potřebujete hodně rychle hodně peněz? Sto tisíc? Bojíte se, že vám nikdo nepůjčí? Důvody, proč jste nezamířili pro peníze do banky, jsou čistě vaše vlastní, kam se však máte obrátit, zejména žijete-li v Moravskoslezském kraji, to vám poradit můžeme.

Firma Nebankovní dům

Narodila se v roce 2000 v Opavě a od té doby rozhodně prospívá. Další pobočky najdete i v Krnově, v Bruntále a v Ostravě rovnou dvě. Nezávazně vám poradí, co si počít ve finanční tísni, ale také pomohou – zprostředkují finanční produkty, které pro vás individuálně na míru přizpůsobí. Podstatné je slůvko individuálně – rychlost, diskrétnost a zejména osobní přístup, to je motto firmy Nebankovní dům.

Bez zástavy nemovitosti

Úvěr až do maximální výše 160 000 korun můžete u Nebankovního domu získat i bez nutnosti zástavy nemovitosti. Podmínkou je české občanství, věk mezi 18 a 65 lety a pravidelný měsíční příjem. Úvěr je tedy určen zaměstnancům, důchodcům, osobám pobírajícím rodičovský příspěvek, osobám samostatně výdělečně činným, rentiérům, ale i právnickým osobám. Pro jeho vyřízení si sebou přineste občanský průkaz, potvrzení o příjmech nebo důchodový výměr a výpis z bankovního účtu. Předem se rozhodněte, jak dlouho chcete splácet, stačí vám 12 nebo potřebujete až 48 měsíců? Nic není problém.

Zajímavý článek:  Jakými způsoby lze získat úvěr na auto?

Úvěr se zástavou

Tento typ úvěru je vhodný zejména k vyplacení hrozící exekuce či dražby – potažmo všude tam, kde potřebujete rychle velkou sumu peněz. Jako zástavu od vás Nebankovní dům přijme byt, chatu, chalupu, dům, komerční objekt, ale i pole, les, vodní plochu… Vyplacení peněz přitom slibuje do 7 dnů, ideálně ihned. Odhad nemovitosti je pro klienty společnosti zdarma. Splácení si můžete nastavit na míru, a to v délce od 3 do 180 měsíců. Prostě dokonale individuální.