Půjčka 100 000 České spořitelny

Česká spořitelna vyřizuje půjčky rychle a bez zbytečných komplikací. Jedná se o bankovní společnost s dlouhou tradicí a garantovanou jistotou seriozního přístupu ke klientům. Pobočky České spořitelny jsou v každém větším městě po celé ČR.

Žádost o půjčku

K získání půjčky je třeba navštívit pobočku České spořitelny a mít u sebe doklad totožnosti. Půjčka je určena pro občany České republiky s trvalým pobytem v České republice nebo cizím státním příslušníkům s povolením k trvalému pobytu na území České republiky. Nepotřebujete ručitele ani zajištění. Žadatel musí mít jen potvrzení zaměstnavatele o výši příjmu, pokud je klientem České spořitelny a mzda mu chodí na účet, potvrzení nepotřebuje. Po schválení půjčky vám budou peníze ještě týž den převedeny na účet, nebo vyplaceny v hotovosti.

Splácení půjčky

Sami se můžete rozhodnout na jak dlouho si půjčku sjednáte. Můžete splácet až 7 let. Rovněž si můžete sami zvolit výši splátky, přičemž pevná úroková sazba je po celou dobu splácení samozřejmostí. Při vyšších půjčkách je výhodné si sjednat pojištění schopnosti splácet. U České spořitelny se splácí měsíčními splátkami. Splácení probíhá bezhotovostně, přímo z účtu klienta, který dá souhlas s inkasem. Klient nemusí mít účet vedený u České spořitelny, může převádět peníze i z účtu u jiné banky.

Zajímavý článek:  Které banky nabídnou spořící účet s nejvyšším úrokem?

Specifika půjčky od České spořitelny

Půjčky od České spořitelny jsou bezúčelové, díky tomu si můžete půjčit na cokoli. Česká spořitelna poskytuje také zajímavou možnost až dvakrát ročně bez sankcí odložit splátku a možnost snížení či zvýšení splátky až o 50 %.