Waldviertler Sparkasse – expert na půjčky pro podnikatele

Pokud jste se pustili do podnikání, zřejmě se opakovaně dostáváte do situace, kdy by se vám hodila navíc nějaká ta hotovost. Pro tyto případy jsou zde finanční produkty Waldviertler Sparkasse, která nabízí svým stávajícím i novým klientům výhodný podnikatelský kontokorent, provozní i eko úvěr, kontokorent speciálně pro lékaře, speciální úvěry pro zemědělce i možnost bankovní záruky.

Podnikatelský kontokorent

Tento produkt je určen k profinancování provozních potřeb podnikatelů. Podmínky pro poskytnutí jsou stanovovány individuálně a mohou se v průběhu trvání úvěru měnit podle vašich měnících se potřeb. Podnikatelský kontokorent lze zřídit velice rychle, doba jeho splatnosti je jeden rok, avšak lze požádat o její prodloužení. Úroky jsou placeny pouze ze skutečně vyčerpané částky, navíc se hradí poplatek za rezervaci finančních prostředků, a to čtvrtletně ve výši 0,5% z výše úvěrového rámce.

Zajímavý článek:  Výhody a nevýhody půjčka bez registru

Pro lékaře speciálně

Na stejném principu funguje i speciální kontokorent určený konkrétně soukromým lékařům a zdravotnickým zařízením. Lze jej sjednat až do výše 600 000 korun při úrokové sazbě 3%. Tento kontokorent se zajišťuje blankosměnkou. Žádost lze vyřídit okamžitě a předčasné splacení úvěru je možné bez jakýchkoliv sankcí.

V centru zájmu zemědělci

Financováním zemědělských subjektů se banka zabývá již téměř 20 let. Lze požádat o úvěr na nákup zemědělské techniky, úvěr na provozní financování či financování nákupu zemědělské půdy. Veškeré tyto úvěry jsou sjednávány individuálně s přihlédnutím k možnostem žadatele. Jejich maximální výše se však vždy pohybuje v řádech statisíců korun – dle bonity daného klienta.