100 000 Kč třeba na nové auto

Nové auto je vždy finančně náročnou položkou. Nejen, že musíte dlouho šetřit a doslova si utrhovat od úst, navíc i po jeho koupi musíte neustále počítat s jistými výdaji, jakými je například povinné ručení, technická kontrola, každoroční servis a spousta dalších. Auto tedy potřebuje neustále nějaké penízky. Proto uděláte nejlépe, pokud si na něj půjčíte.

Až 150 000 Kč na nového kovového miláčka

Pro půjčku na auto se můžete obrátit na spoustu ekonomických subjektů. Může se jednat jak o banky, které půjčují až do několika sta tisíc, tak i o soukromé firmy, u kterých si taktéž můžete půjčit velké peníze. Kupříkladu taková firma Home Credit půjčuje na cokoliv až do částky 150 000 Kč. Za tuto sumu si velice snadno můžete pořídit jak ojeté autíčko, tak i zbrusu nové se základní výbavou.

Splácet budete naprosté minimum

Každého jistě zajímá, kolik vlastně bude muset za takovou vysokou půjčku splácet. Nemusíte se bát! O žádné velké tisíce se nejedná! Například částku 100 000 Kč můžete splácet od 48 do 84 měsíců. Takto si navíc korigujete i výši měsíčních splátek, které se tak pohybují od 1 899 Kč až do 2 860 Kč. Vidíte, že se skutečně nejedná o žádnou závratnou částku, kterou byste nebyli schopni splatit.

Zajímavý článek:  Vybíráme nebankovní půjčku: návod, jak na to

Jak tuto půjčku získáte?

Stejně jako u všech ostatních půjček i u této platí jednoduchý postup při jejím získávání. Stačí navštívit internetovou stránku společnosti Home Credit, na té si vybrat požadovanou částku a dobu splácení, potvrdit a pak už jen vyplnit své osobní údaje. Takto snadno můžete penízky získat už do několika minut. Nemusíte tudíž vůbec na nic čekat! Autíčko tak můžete mít do několika dnů v garáži.