Krátkodobé SMS půjčky do 5000 dominují hlavně jednoduchostí získání

Zažádat si o půjčku dnes můžeme různými způsoby. Někdo to učiní telefonicky, další na pobočce a jiný zase využije online formulář. To vše dnes patří mezi nejvyužívanější možnosti, a to samozřejmě s ohledem na to, jak jednoduché je vlastně danou půjčku získat. Nejsou to ale možnosti jediné, jelikož tu poslední ukazují krátkodobé SMS půjčky do 5000. Jak už napovídá sám jejich název, pro žádost stačí jenom poslat SMS zprávu v příslušném tvaru, která je následně odeslána na telefonní číslo poskytovatele. A výhody jsou zřejmé, jelikož mezi ně patří:

  • Rychlost
  • Jednoduchost
  • Možnost požádat si odkudkoliv

Co je třeba v žádosti uvést?

Pokud se rozhodneme si o takovou půjčku požádat, musíme také vědět, co bychom měli v dané konkrétní žádosti vlastně uvést. Zde záleží na konkrétním poskytovateli, který toto umožní. Na jeho stránkách, nebo třeba v propagačních materiálech tak můžeme najít přesnou informaci o tom, jak by měl tvar SMS zprávy vypadat. Například krátkodobé SMS půjčky do 5000, které poskytuje společnost Ferratum, mají tento požadavek: „Odešlete Vaši žádost o půjčku formou SMS zprávy na číslo 736 30 40 30 ve tvaru: FER Částka Jméno Příjmení Doba splatnosti Rodné číslo Číslo OP Bankovní spojení Adresa Město PSČ

Důležité je před odesláním všechny údaje důsledně zkontrolovat, a to hlavně proto, abychom měli jistotu, že systém vaši žádost dobře a správně zpracuje a tedy že se bude moci rozběhnout automatický schvalovací proces, který je spojený i s druhou velkou výhodou, a to je rychlost vyřízení.

Zajímavý článek:  Co nabídnout půjčky Topfinanc?

Kdy vás krátkodobé SMS půjčky do 5000 informují o výsledku?

Důležité je vědět i to, kdy vlastně zjistíte, zda na půjčku máte nebo nemáte nárok. V tomto ohledu totiž mají krátkodobé SMS půjčky do 5000 také jednu charakteristiku, která souvisí právě s dostupností. Danou informaci se totiž dozvíte také prostřednictvím vašeho mobilního telefonu. A tak ho stačí mít při ruce a čekat na to, až vám přijde SMS zpráva, která vás upozorní, zda na požadované peníze máte nebo nemáte nárok.

To vše samozřejmě bez nutnosti toho, že byste kamkoliv chodili, stejně jako bez nutnosti toho, že byste snad byli nuceni cokoliv podepisovat, nebo dokonce dokládat. Můžete tak jet třeba z práce, poslat SMS a doma už budete vědět, že jste půjčku dostali a peníze jdou na váš účet.

Je tato půjčka dobrou volbou?

Z hlediska rychlosti, jednoduchosti a unikátnosti určitě ano. Pouze je třeba upozornit na výše úrokových sazeb, které mohou být oproti klasickým variantám o dost vyšší. Na druhou stranu je to vykoupeno právě rychlostí vyřízení, a tak lidé tento typ půjčky využívají hlavně ve chvíli, kdy chtějí peníze opravdu velmi rychle. Třeba na řešení svých krátkodobých finančních problémů, kam spadá třeba i to, že nevyjdete s výplatou, nebo musíte zaplatit nečekaný výdaj.