V jakých případech je vhodná půjčka bez doložení příjmu?

Půjčky bez doložení příjmu jsou ideálními úvěrovými produkty ve chvíli, kdy potřebujeme finance, ale z nějakého důvodu nemůžeme doložit náš příjem. Pojďme se proto podívat na možnosti, jaké má půjčka bez doložení příjmu na současném úvěrovém trhu. A to především s ohledem na to, v jakých situacích nám může přijít vhod a jaké možnosti vlastně máme.

Půjčka bez doložení příjmu je volbou, pokud jsme bez práce

První situace se samozřejmě týká právě chvíle, kdy jsme bez práce. To nemusí být v současném světě nic neobvyklého, jelikož bez zaměstnání je dnes stále více lidí. V takovém případě je určitě tou nejlepší volbou oblast mikropůjček, kde není třeba příjem dokládat žádnými způsoby. Stačí jednoduchá žádost, ve které vyplníme pouze několik základních údajů o naší osobě. Následně už dojde k tomu, že je vše z pohodlí domova vyřízeno a my dostáváme požadované finanční prostředky.

Na tomto webu můžete najít i informace o půjčce do 100000 Kč.

Mezi takové společnosti, které nám toto umožní, patří třeba poskytovatelé jako Zaplo, Ferratum, nebo také CreditON. A ačkoliv v tomto směru jsou určitě dobrou volbou, neměli bychom zapomínat na situaci, že mohou být také spojeny poměrně vysokými úrokovými sazbami, což je negativum, v rámci kterého nelze půjčku jednoznačně doporučit.

Když bereme podporu nebo jiné dávky

V takovém případě sice oficiální příjem nemáme, ale přesto o sobě můžeme říci, že určitý typ peněz bereme. V takovém případě je dobré držet se v nebankovním segmentu a konkrétně využít klasické nebankovní půjčky. Ty nabídnou sumy v řádech desetitisíců a to bez nutnosti toho, dokládat váš příjem. Často nemusíte žádné informace dokládat vůbec, a pokud ano, postačí informace o dávkách, které dostáváte od státu. Právě taková půjčka bez doložení příjmu je poté ideální v případě, kdy potřebujete skutečně větší částky. Navíc vás nadchne i v případě, kdy hledáte výhodné podmínky, hlavně v oblasti úrokových sazeb. Ty se totiž výrazně blíží bankám. Nehledě na další pozitiva, jako je třeba:

  • Možnost odložení splátek
  • Možnost hýbání s výší splátek
  • Možnost využití pojištění
  • Možnost předčasného splacení
Zajímavý článek:  Půjčka 100 000 Kč od Be

O peníze si požádejte, pokud vlastníte nemovitost

Posledním druhem půjčky bez doložení příjmu je půjčka ručená nemovitostí. Ta může být výhodná ve chvíli, kdy nechceme nic dokládat a zároveň chceme získat částky v řádech i několika milionů korun. Na druhou stranu musíme říci, že stále je třeba myslet i na to, že je nutné danou nemovitostí ručit, s čímž souvisí také případné riziko, že o naši nemovitost velmi snadno a rychle přijdeme. Přesto ale musíme říci, že i tento segment je spojen s mnoha pozitivními změnami a nízkým úrokem. Třeba půjčka Forakom invest uvádí: „Až 10 000 000 Kč, úrok od 6,9% p.a. Bez dokládání příjmu. Bez registru! Vyplacení do 3 dnů · Bez prokazování příjmu · Splatnost 5 až 20 let.

Forakom rychlá nebankovní hypotéka
Forakom rychlá nebankovní hypotéka